tommy-stachi
Nebankovní půjčky Prostějov

Poskytujeme nebankovní půjčky ve městech Prostějov, Olomouc a přilehlých oblastech ve výši až 150000 Kč. Naše půjčky jsou rychlé, bez poplatků a s dobou splácení až na 24 měsíců!

Poradíme Vám, která půjčka je pro Vás nejvhodnější.

Potřebujete půjčku rychle a nevíte, kterou si zvolit? Kontaktujte nás prostřednictvím webového formuláře a my Vám spočítáme nejvýhodnější variantu.

Půjčka od Tommy Stachi?

U nás vždy víte, na čem jste. Sjednáte si jednoduše půjčku online, náš pracovník Vás obratem kontaktuje a předá Vám veškeré nezbytné informace o půjčce a jejích podmínkách. U nás vždy předem víte, kolik za půjčku zaplatíte. Naše nebankovní půjčky pro každého jsou určeny všem lidem, kteří poctivě splácí i těm, kteří nemají platební minulost bez poskvrny. U nás půjčíme prakticky každému. Naše půjčky jsou bez skrytých poplatků a půjčit si můžete až 150000 Kč s dobou splatnosti až 2 roky. U nebankovní půjčky do 100000 Kč není potřeba zajištění půjčky nemovitostí.

  • Půjčka online z pohodlí domova

    Pošlete nám nezávaznou poptávku prostřednictvím našeho internetového formuláře. Zavoláme Vám obratem zpět a předáme veškeré informace.

  • Půjčka rychle - peníze do 2. dne

    Peníze odesíláme na Váš účet ještě ten samý den. Pokud potřebujete půjčku na ruku a bydlíte v Praze a okolí, kontaktujte nás a domluvíme se.

  • Půjčka levně bez poplatků

    U nás vždy předem víte, jaké úroky se k půjčce vážou a kolik přeplatíte. Žádné skryté poplatky, pouze úrok. Půjčka bez poplatků rychle a pro každého.

Najdete nás

Časté dotazy k půjčkám

Jak získám půjčku?

O půjčku můžete žádat prostřednictvím našeho webového formuláře, kam zadáte všechny potřebné údaje a my Vám v co nejkratší době zavoláme zpět a domluvíme podrobnosti půjčky. Dále můžete půjčku získat na našich pobočkách.

Kolik mi půjčíte?

Půjčit Vám můžeme až 150 000 Kč se splatností až 24 měsíců, ovšem u půjček nad 100 000 Kč je nezbytné ručit zástavou nemovitosti.

Co potřebuji, abych získal půjčku?

Pro získání půjčky do 100 000 Kč potřebujete 2 doklady totožnosti (např. občanský průkaz a cestovní pas), dále doklad o příjmu (výplatní páska, výpis z účtu, důchodový výměr atp.).
OSVČ potřebuje živnostenský list, výpis z účtu a faktury za poslední měsíc.

Jaký je minimální příjem pro získání půjčky?

Minimální příjem pro získání půjčky je 10000 Kč.

Kdy peníze dostanu?

Peníze odesíláme po podpisu smlouvy, kterou Vám doručí náš kurýr. Zpravidla peníze obdržíte do 24 hodin na bankovní účet. Pokud potřebujete peníze rychle, lze domluvit získání půjčky do 20 minut na našich pobočkách v Praze. Zde je nutná předchozí telefonická domluva!

Půjčka do 20 minut?

Ano, na našich pobočkách v Praze Vám po předchozí telefonické domluvě zajistíme půjčku ihned na ruku. Předchozí telefonická domluva je však nutná.

Mám exekuci. Půjčíte mi?

Bohužel. S probíhající exekucí u nás není možné úspěšně získat půjčku. Musíte exekuci nejprve splatit.

Mohu půjčku splatit předčasně?

Ano, půjčku můžete splatit předčasně bez jakýchkoli poplatků nebo sankcí.

Od našich spokojených klientů

Mám 16tiletou dcerku a se školou chtěli podniknout výměnný pobyt v Anglii. Žijeme s Eliškou samy a finančně vyjdeme akorát a nebýt Půjčky od Tommy Stachi, musela by dcerka zůstat doma. Díky Vám má mnoho krásných vzpomínek.

KATEŘINA L., PÍSEK

Už dlouho jsem chtěla podniknout cestu po Evropě za svými přáteli ze školy, ale tolik peněz jsem na cestování našetřeno neměla. Díky Tommy Stachi jsem ale nakonec strávila skvělé 3 měsíce cestováním po Belgii, Francii a Skotsku.

IVANA S., PRAHA

Manžel letos slavil 50tiny a protože už dlouho snil o čtyřkolce, chtěli jsme ho s rodinou překvapit. Bylo to skvělé, měl tolik radosti.

JIŘINA Z., MĚLNÍK

Před půl rokem jsem se rozhodl, že zkusím podnikání na vlastní pěst, ale bez pořádného vybavení práce trvala dlouho a pracovalo se špatně. A jako začínající podnikatel jsem u banky neměl šanci. Pak jsem narazil na půjčku od Tommy Stachi a vše se do 2 měsíců zlomilo.

KAREL V., MLADÁ BOLESLAV